Stage Placeholder

Kabel & Adapter Netværkskabel

1-24 fra 651 Resultater
1 2 328
Sharkoon 4044951014460 netværkskabel Rød 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Rød, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014460 netværkskabel Rød 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP)
Rød, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 11,30 / 1 m)
kr. 113,00
På lager
Sonnet Solo10G SFP+ Fiber 10000 Mbit/s, Netværkskort Ledningsført, Thunderbolt 3, Fiber, 10000 Mbit/s
SonnetSolo10G SFP+ Fiber 10000 Mbit/s, Netværkskort
Ledningsført, Thunderbolt 3, Fiber, 10000 Mbit/s
  • Hastighed: 10 GBit/s
  • Forbindelser: 1x Dual-SFP
  • Slot: USB
kr. 3.136,00
På lager
Digitus DK-1741-VH-10-OD netværkskabel Sort 1000 m Cat7 S/FTP (S-STP) Sort, 1000 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
DigitusDK-1741-VH-10-OD netværkskabel Sort 1000 m Cat7 S/FTP (S-STP)
Sort, 1000 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
  • Forbindelser: 1x slutningen af kabel uden stik på 1x slutningen af kabel uden stik
  • Kabellængde: 1.000 måler
(kr. 7,46 / 1 m)
kr. 7.461,00
På lager
Sharkoon 4044951014323 netværkskabel Gul 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Gul, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014323 netværkskabel Gul 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP)
Gul, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 11,30 / 1 m)
kr. 113,00
På lager
Sharkoon 4044951014729 netværkskabel Grå 3 m Cat6 S/FTP (S-STP) Blå, 3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014729 netværkskabel Grå 3 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Blå, 3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 3 måler
(kr. 24,33 / 1 m)
kr. 73,00
På lager
Sharkoon 4044951014743 netværkskabel Grå 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Blå, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014743 netværkskabel Grå 10 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Blå, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 12,10 / 1 m)
kr. 121,00
På lager
QNAP QNA-UC5G1T netværkskort Ethernet 5000 Mbit/s Ledningsført, USB Type-C, Ethernet, 5000 Mbit/s, Sort
QNAPQNA-UC5G1T netværkskort Ethernet 5000 Mbit/s
Ledningsført, USB Type-C, Ethernet, 5000 Mbit/s, Sort
  • Hastighed: 1000 MBit/s, 2500 MBit/s, 5000 MBit/s
  • Forbindelser: 1x RJ-45
  • Slot: USB
  • Driver: Linux, macOS, Windows 10, Windows 8, Windows 7
kr. 820,00
Der er ankommet nye varer, som snart er klar til afsendelse
Sharkoon Kabel Sort
SharkoonKabel
Sort
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 1,5 måler
(kr. 37,33 / 1 m)
kr. 56,00
På lager
Intel® E10GSFPSR modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m, 850 nm
Intel®E10GSFPSR modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver
10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m, 850 nm
  • Forbindelser: 1x LC (plug) på 1x SFP + (socket)
kr. 804,00
På lager
Sharkoon 4044951014392 netværkskabel Grøn 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Grøn, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014392 netværkskabel Grøn 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP)
Grøn, 10 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 11,30 / 1 m)
kr. 113,00
På lager
Sharkoon 4044951014736 netværkskabel Grå 5 m Cat6 S/FTP (S-STP) Blå, 5 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014736 netværkskabel Grå 5 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Blå, 5 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 5 måler
(kr. 17,80 / 1 m)
kr. 89,00
På lager
Sharkoon 4044951015023 netværkskabel Grå 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Sort, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951015023 netværkskabel Grå 10 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Sort, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 12,10 / 1 m)
kr. 121,00
På lager
Sharkoon CAT.6 Network Cable RJ45 grey 10 m netværkskabel Grå Cat6 grå, 10 m, Cat6, RJ-45, RJ-45
SharkoonCAT.6 Network Cable RJ45 grey 10 m netværkskabel Grå Cat6
grå, 10 m, Cat6, RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 12,10 / 1 m)
kr. 121,00
På lager
Sharkoon CAT.6 Network Cable RJ45 grey 5 m netværkskabel Grå Cat6 grå, 5 m, Cat6, RJ-45, RJ-45
SharkoonCAT.6 Network Cable RJ45 grey 5 m netværkskabel Grå Cat6
grå, 5 m, Cat6, RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 5 måler
(kr. 17,80 / 1 m)
kr. 89,00
På lager
Sharkoon Kabel Rød
SharkoonKabel
Rød
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 19,20 / 1 m)
kr. 192,00
På lager
Digitus DN-93617-24 kabelsamler Sølv, Keystone modul Sølv, Sølv, 14,5 x 35,3 x 19,5 mm, 19 g, -10 - 60 °C, 24 stk, Kina
DigitusDN-93617-24 kabelsamler Sølv, Keystone modul
Sølv, Sølv, 14,5 x 35,3 x 19,5 mm, 19 g, -10 - 60 °C, 24 stk, Kina
  • Forbindelser: 1x slutningen af kabel uden stik på 1x RJ-45 (Jack)
  • Type: Netværk
(kr. 27,46 / Piece)
kr. 659,00
På lager
Digitus Keystone modul Sølv/Hvid
DigitusKeystone modul
Sølv/Hvid
  • Forbindelser: 1x RJ-45 (Jack) på 1x slutningen af kabel uden stik
  • Type: Netværk
kr. 61,00
På lager
Digitus DN-9006-N stikkontakt RJ-45 Hvid, Samledåse Hvid, RJ-45, Hvid, 80 mm, 80 mm
DigitusDN-9006-N stikkontakt RJ-45 Hvid, Samledåse
Hvid, RJ-45, Hvid, 80 mm, 80 mm
  • Forbindelser: 2x RJ-45
  • Farve: Hvid
kr. 87,00
På lager
Sharkoon 4044951014903 netværkskabel Grå 0,5 m Cat6 S/FTP (S-STP) Rød, 0,5 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon4044951014903 netværkskabel Grå 0,5 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Rød, 0,5 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 50 cm
(kr. 64,00 / 1 m)
kr. 32,00
På lager
DeLOCK 85672 netværkskabel Sort 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Sort, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
DeLOCK85672 netværkskabel Sort 10 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Sort, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 10 måler
(kr. 48,30 / 1 m)
kr. 483,00
På lager
Digitus DN-3024 interface-kort/adapter Hvid/Sølv, Aluminium, Kina, RTL8153, 24 mm, 64 mm, 17 mm
DigitusDN-3024 interface-kort/adapter
Hvid/Sølv, Aluminium, Kina, RTL8153, 24 mm, 64 mm, 17 mm
  • Forbindelser: 1x USB-C (plug) på 1x RJ-45 (Jack)
  • Kabellængde: 20 cm
kr. 176,00
På lager
Sharkoon 0.25m Cat.6 S/FTP netværkskabel Rød 0,25 m Cat6 S/FTP (S-STP) Rød, 0,25 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
Sharkoon0.25m Cat.6 S/FTP netværkskabel Rød 0,25 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Rød, 0,25 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 25 cm
(kr. 112,00 / 1 m)
kr. 28,00
På lager
Sharkoon Kabel Blå
SharkoonKabel
Blå
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 5 måler
(kr. 25,00 / 1 m)
kr. 125,00
På lager
Sharkoon Kabel grå
SharkoonKabel
grå
  • Forbindelser: 1x (RJ-45-stik) på 1x (RJ-45-stik)
  • Kabellængde: 5 måler
(kr. 25,00 / 1 m)
kr. 125,00
På lager
1 2 328
1-24 fra 651 Resultater