CO2-neutral forsendelse1 Nem behandling af returvarer

Hewlett Packard Enterprise Transceiver

kr. 11.099,00
Inkl. moms plus fragt frakr. 69,00
Varen kan ikke købes

Produktbeskrivelse

Aruba MMF-transceiver JL484A er en 25 Gigabit-transceiver i SFP28-format, der har RJ45-porte. Aruba MMF transceiver JL484A bruger 1000BaseT teknologi og er velegnet til udvalgte Aruba switche.Art-Nr.: 100009854