CO2-neutral forsendelse1 Nem behandling af returvarer

Værktøj Fastgørelsesteknologi

49-72 fra 885 Resultater
fischer Dübel DUOPOWER 8x65 S LD, Dyvel Lys grå/Rød
fischer Dübel DUOPOWER 8x65 S LD, Dyvel
Lys grå/Rød
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 25 Styk
  • Anker længde: 65 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 3,64 / Piece)
kr. 90,90
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x300 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x300 forsænket hoved
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Phillips PZ
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 6,80 / Piece)
kr. 340,00
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x300 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x300 forsænket hoved
  • Antal stykker: 25 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Phillips PZ
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 7,20 / Piece)
kr. 179,90
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x200 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x200 forsænket hoved
  • Antal stykker: 25 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Phillips PZ
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 3,68 / Piece)
kr. 91,90
På lager
fischer PowerFast II Tanos-Box, Senkkopf TG/VG TX, Skrue sæt
fischer PowerFast II Tanos-Box, Senkkopf TG/VG TX, Skrue sæt
  • Antal stykker: 1.800 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Indre sekskant T
  • Beholder: Stablebar håndværkerkasse
kr. 1.172,00
På lager
fischer Dübel DuoLine Tanos-Box M173, Dyvel Lys grå/Rød
fischer Dübel DuoLine Tanos-Box M173, Dyvel
Lys grå/Rød
  • Beholder: Stackable craftsman's case
  • Antal stykker: 713 Styk
  • Anker længde: af 30 indtil 80 mm
  • Type: Universal stik, Gipsplader befæstelser, Skifte bolte, Ekspansion stik
kr. 929,00
På lager
fischer Dübel DUOPOWER 8x40 S LD, Dyvel Lys grå/Rød
fischer Dübel DUOPOWER 8x40 S LD, Dyvel
Lys grå/Rød
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Anker længde: 40 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 1,76 / Piece)
kr. 87,90
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x160 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x160 forsænket hoved
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Indre sekskant T
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 2,40 / Piece)
kr. 119,90
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x180 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x180 forsænket hoved
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Indre sekskant T
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 2,82 / Piece)
kr. 140,90
På lager
fischer 437331 skrue/bolt 2 stk M10 Skruesæt, Dyvel Skruesæt, Træ, M10, Delvis gevind, Rustfrit stål, Glans
fischer 437331 skrue/bolt 2 stk M10 Skruesæt, Dyvel
Skruesæt, Træ, M10, Delvis gevind, Rustfrit stål, Glans
  • Beholder: Pose
  • Antal stykker: 2 Styk
  • Type: Universal stik
(kr. 44,45 / Piece)
kr. 88,90
På lager
fischer Afstandsmontagesystem THERMAX 8/80 M6 B, Dyvel Sort/grå
fischer Afstandsmontagesystem THERMAX 8/80 M6 B, Dyvel
Sort/grå
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 2 Styk
  • Type: Universal stik, Ekspansion stik
(kr. 44,45 / Piece)
kr. 88,90
På lager
fischer DUOPOWER 5 x 25 LD dyvel 100 stk Plast Rund Lys grå/Rød, Rund, Plast, 2,5 cm, 5 mm, 3,5 cm, 100 stk
fischer DUOPOWER 5 x 25 LD dyvel 100 stk Plast Rund
Lys grå/Rød, Rund, Plast, 2,5 cm, 5 mm, 3,5 cm, 100 stk
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 100 Styk
  • Anker længde: 25 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 0,34 / Piece)
kr. 33,59
På lager
fischer Metal gipspladepløk GKM 12, Dyvel Sølv
fischer Metal gipspladepløk GKM 12, Dyvel
Sølv
  • Antal stykker: 100 Styk
  • Anker længde: 31 mm
  • Type: Gipsplader befæstelser
(kr. 3,50 / Piece)
kr. 350,00
På lager
fischer Afstandsmontagesystem Thermax 10/240 M6, Dyvel Sort/grå
fischer Afstandsmontagesystem Thermax 10/240 M6, Dyvel
Sort/grå
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 20 Styk
  • Type: Universal stik, Ekspansion stik
(kr. 53,10 / Piece)
kr. 1.062,00
På lager
Bosch 2 608 200 525 negl, Pen rustfrit stål
Bosch 2 608 200 525 negl, Pen
rustfrit stål
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 4.000 Styk
  • Form: Pen (uden hoved)
  • Længde: 38 mm
(kr. 0,47 / Piece)
kr. 1.876,00
På lager
fischer GOW 320 Kilo lim, tube 80ml Hvid
fischer GOW 320 Kilo lim, tube 80ml
Hvid
  • Fyld mængde/vægt: 80 ml
  • Materielle egnethed: Multi formål
  • Brugs området: indretning
(kr. 518,63 / 1 l)
kr. 41,49
På lager
fischer DUOPOWER 8 x 65 Udvidelsesanker 6,5 cm, Dyvel Lys grå/Rød, Udvidelsesanker, Beton, Metal, Grå, 6,5 cm, 8 mm
fischer DUOPOWER 8 x 65 Udvidelsesanker 6,5 cm, Dyvel
Lys grå/Rød, Udvidelsesanker, Beton, Metal, Grå, 6,5 cm, 8 mm
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Anker længde: 65 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 1,20 / Piece)
kr. 59,90
På lager
fischer Dübel DUOPOWER 5x25 S LD, Dyvel Lys grå/Rød
fischer Dübel DUOPOWER 5x25 S LD, Dyvel
Lys grå/Rød
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Anker længde: 25 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 1,08 / Piece)
kr. 53,90
På lager
fischer DUOPOWER 10 x 80 25 stk 8 cm, Dyvel Lys grå/Rød, Mursten, Beton, Foam concrete, Gypsum fibre board, Murerarbejde, Gipsplade, Nylon, 1 cm, 8 cm, 9 cm, 25 stk
fischer DUOPOWER 10 x 80 25 stk 8 cm, Dyvel
Lys grå/Rød, Mursten, Beton, Foam concrete, Gypsum fibre board, Murerarbejde, Gipsplade, Nylon, 1 cm, 8 cm, 9 cm, 25 stk
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 25 Styk
  • Anker længde: 80 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 2,12 / Piece)
kr. 52,90
På lager
fischer DUOPOWER dyvel 100 stk Rund Lys grå/Rød, Rund, 3 cm, 6 mm, 4 cm, 100 stk
fischer DUOPOWER dyvel 100 stk Rund
Lys grå/Rød, Rund, 3 cm, 6 mm, 4 cm, 100 stk
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 100 Styk
  • Anker længde: 30 mm
  • Type: Universal stik
(kr. 0,47 / Piece)
kr. 46,99
På lager
fischer Rørsamlingssæt FGRS 25-30, med rawplugs, Klemme
fischer Rørsamlingssæt FGRS 25-30, med rawplugs, Klemme
  • Beholder: Folde karton
  • Antal stykker: 10 Styk
  • Anker længde: 60 mm
  • Type: Universal stik
kr. 104,90
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 3,0x20 forsænket TX
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 3,0x20 forsænket TX
  • Antal stykker: 200 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Indre sekskant T
  • Tråd: Fuld tråd
(kr. 0,10 / Piece)
kr. 19,49
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 4,0x50 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 4,0x50 forsænket hoved
  • Antal stykker: 50 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Indre sekskant T
  • Tråd: Fuld tråd
(kr. 0,28 / Piece)
kr. 13,99
På lager
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x100 forsænket hoved
fischer Spånpladeskrue Power-Fast II 6,0x100 forsænket hoved
  • Antal stykker: 25 Styk
  • Type: Forsænket hovedskrue
  • Kørsel: Phillips PZ
  • Tråd: Delvis tråd
(kr. 1,12 / Piece)
kr. 28,09
På lager
49-72 fra 885 Resultater