Stage Placeholder

Netværksteknologi Udvidelses modul

1-24 fra 63 Resultater
1 2 3
Digitus DN-81005 modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP, Transceiver Kobber, 1250 Mbit/s, SFP, 100 m, Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z
DigitusDN-81005 modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP, Transceiver
Kobber, 1250 Mbit/s, SFP, 100 m, Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 242,00
På lager
DeLOCK 86280 monteringssæt, Mount Sort, 175 mm, 75 mm, 26 mm
DeLOCK86280 monteringssæt, Mount
Sort, 175 mm, 75 mm, 26 mm
kr. 42,00
På lager
D-Link DGS-712 Transceiver netværksomformer til medie 1000 Mbit/s 1000 Mbit/s, Ledningsført, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, 74 mm
D-LinkDGS-712 Transceiver netværksomformer til medie 1000 Mbit/s
1000 Mbit/s, Ledningsført, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, 74 mm
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 1000 MBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 426,00
På lager
Ubiquiti UF-MM-1G-20 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
UbiquitiUF-MM-1G-20 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
  • Enhedstypen: Transceiver
(kr. 70,34 / Piece)
kr. 1.407,00
Der er ankommet nye varer, som snart er klar til afsendelse
Ubiquiti nanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack WLAN-adgangspunktmontering, Loftbeslag Hvid, WLAN-adgangspunktmontering, UniFi nanoHD AP, Grå, 210 mm, 210 mm, 20,6 mm
UbiquitinanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack WLAN-adgangspunktmontering, Loftbeslag
Hvid, WLAN-adgangspunktmontering, UniFi nanoHD AP, Grå, 210 mm, 210 mm, 20,6 mm
  • Produktgruppe: Netværk
  • Monteringstype: Skrue fastsættelse
  • Monteringstype: Loftbeslag
(kr. 134,00 / Piece)
kr. 402,00
På lager
Sonnet Transceiver
SonnetTransceiver
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 394,00
På lager
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 10G SFP+ LC SR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
  • Enhedstypen: Transceiver
kr. 3.972,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP LC LX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver
Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 1000 MBit/s
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 2.009,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise J9987A netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T, 0 - 45 °C, -40 - 70 °C, 0 - 3000 m
Hewlett Packard EnterpriseJ9987A netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T, 0 - 45 °C, -40 - 70 °C, 0 - 3000 m
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 24x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 16.320,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP LC SX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver
Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
  • Enhedstypen: Transceiver
kr. 1.149,00
Fås i 6 dage
Netgear Transceiver
NetgearTransceiver
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 1000 MBit/s, 2500 MBit/s, 5000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 2.886,00
Fås i 5 dage
TP-Link TL-SM5110-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
TP-LinkTL-SM5110-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10 GBit/s
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 401,00
Fås i 5 dage
Netgear APM408C-10000S netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul Gigabit Ethernet, 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
NetgearAPM408C-10000S netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
Gigabit Ethernet, 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 100 MBit/s, 1000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 8x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 7.380,00
Fås i 5 dage
Netgear APM408F-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 10 Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, 10 Gbit/sek., Netgear M4300
NetgearAPM408F-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
10 Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, 10 Gbit/sek., Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 1000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 4.406,00
Fås i 5 dage
Netgear APM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 40 Gigabit Ethernet, 40000 Mbit/s, QSFP+, 40 Gbit/sek., Netgear M4300
NetgearAPM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
40 Gigabit Ethernet, 40000 Mbit/s, QSFP+, 40 Gbit/sek., Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: QSFP+ 40 GBit/s
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 4.422,00
Fås i 5 dage
Zyxel SFP10G-SR-E modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
ZyxelSFP10G-SR-E modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 11.006,00
Fås i 5 dage
Cisco GLC-SX-MMD-C modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
CiscoGLC-SX-MMD-C modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 148,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s, Transceiver 1000 Mbit/s, SFP, 100 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP RJ45 T modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s, Transceiver
1000 Mbit/s, SFP, 100 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 1.640,00
Fås i 6 dage
DeLOCK 86446 kabelsamler, Mount Turkis, 40 stk
DeLOCK86446 kabelsamler, Mount
Turkis, 40 stk
  • Produktgruppe: Netværk
kr. 169,00
Fås i 5 dage
DeLOCK 86406 kabelsamler, Mount Turkis, 20 stk
DeLOCK86406 kabelsamler, Mount
Turkis, 20 stk
  • Produktgruppe: Netværk
kr. 121,00
Fås i 5 dage
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
Netgear10GBASE-LR Lite SFP+ modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10 GBit/s
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 3.031,00
Fås i 5 dage
Digitus DN-13020 printserver Ethernet LAN Sort, Multifunktions netværksservere Sort, Aktivitet, Link, Strøm, USB, Taiwan, Ethernet LAN, 10,100 Mbit/s, FTP, SMB, CIFS
DigitusDN-13020 printserver Ethernet LAN Sort, Multifunktions netværksservere
Sort, Aktivitet, Link, Strøm, USB, Taiwan, Ethernet LAN, 10,100 Mbit/s, FTP, SMB, CIFS
  • Enhedstypen: Multifunktions netværksservere
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt, 1x USB-A 2,0
  • Grænseflade: Desktop
kr. 490,00
Fås i 6 dage
DeLOCK 86425 portblokering Nøgle til portblokering RJ-45 Rød 6 stk, Mount Turkis, Nøgle til portblokering, RJ-45, Rød, 6 stk, Polybag, 23 mm
DeLOCK86425 portblokering Nøgle til portblokering RJ-45 Rød 6 stk, Mount
Turkis, Nøgle til portblokering, RJ-45, Rød, 6 stk, Polybag, 23 mm
  • Produktgruppe: Netværk
kr. 69,00
Fås i 5 dage
Digitus DN-19 PB-8U-SW stativ 4U Vægmonteret stativ Sort, Wall Mount Sort, Vægmonteret stativ, 4U, 15 kg, Sort
DigitusDN-19 PB-8U-SW stativ 4U Vægmonteret stativ Sort, Wall Mount
Sort, Vægmonteret stativ, 4U, 15 kg, Sort
  • Produktgruppe: Netværk
  • Bæreevne: 15 kg
kr. 643,00
Fås i 6 dage
1 2 3
1-24 fra 63 Resultater