Udvidelses modul

pris: DKK   til DKK 
Beskrivelse: Produkttype
LAN
Beskrivelse: Mærke
RJ-45 (LAN) i alt
Denne PoE-stand
Farve: Primære
SFP +
DSL type
Enhedstypen
  • Alle filtre
Visning:
Produkter pr. side: 40 | 80 | 120 | alle
1-40 fra 75 Produkter 1 2
Netgear APM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 40 Gigabit Ethernet, QSFP+, Netgear M4300 Forlængelse modul     
0
Anmeldelser

DKK 3.369,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm, Transceiver 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 3.932,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
Netgear AXM763 netværksomformer til medie 10000 Mbit/s, Transceiver 10000 Mbit/s, Ledningsført, 10GE SFP+ Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 2.726,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
Netgear Adapter 10GbE SFP+ netværksswitch komponent, Forlængelse modul 10 Gbit/sek., Ledningsført Forlængelse modul     
0
Anmeldelser

DKK 2.203,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
Zyxel SFP10G-LR modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 300 m, 14,8 mm, 56,5 mm Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 2.846,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
Cisco SFP-10G-LR= netværksomformer til medie 1310 nm, Transceiver Ledningsført, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 15.668,-*

Bestil nu, klar til afsendelse om 4 dage Levering imellem to. 12 og ma. 16 december 2
MikroTik S+DA0001 fiberoptisk kabel 1 m SFP+ Sort, Transceiver 1 m, SFP+, SFP+, Sort Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 226,-*

På lager Levering imellem on. 11 og fr. 13 december 2
1-40 fra 75 Produkter 1 2
Alle priser er inklusive moms, plus leveringsomkostninger og levering fee
4
Vores tidligere pris
Sidst set (0)
https://click.alternate.de