Netværksteknologi Udvidelses modul

1- 24 fra 86 Resultater til Netværksteknologi Udvidelses modul
Digitus DN-81005 modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP, Transceiver Kobber, 1250 Mbit/s, SFP, 100 m, Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z
DigitusDN-81005 modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP, Transceiver
Kobber, 1250 Mbit/s, SFP, 100 m, Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 242,00
På lager
DeLOCK 86446 kabelsamler, Mount Turkis, 40 stk
DeLOCK86446 kabelsamler, Mount
Turkis, 40 stk
  • Produktgruppe: Netværk
kr. 177,00
På lager
DeLOCK 86280 monteringssæt, Mount Sort, 175 mm, 75 mm, 26 mm
DeLOCK86280 monteringssæt, Mount
Sort, 175 mm, 75 mm, 26 mm
kr. 42,00
På lager
Ubiquiti UF-MM-1G modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
UbiquitiUF-MM-1G modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 184,00
På lager
SEH myUTN-2500 printserver Ethernet LAN Blå, Multifunktions netværksservere Blå, Aktivitet, Link, Strøm, USB, Tyskland, Ethernet LAN, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3, 10,100,1000 Mbit/s
SEHmyUTN-2500 printserver Ethernet LAN Blå, Multifunktions netværksservere
Blå, Aktivitet, Link, Strøm, USB, Tyskland, Ethernet LAN, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3, 10,100,1000 Mbit/s
  • Enhedstypen: Multifunktions netværksservere
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt, 3x USB-A 3,2 (5 Gbit/s)
  • Grænseflade: Desktop
kr. 1.728,00
På lager
Sonnet 10GBASE-LR, SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, MSA, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Sonnet10GBASE-LR, SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver
SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, MSA, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 888,00
På lager
Ubiquiti nanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack WLAN-adgangspunktmontering, Loftbeslag Hvid, WLAN-adgangspunktmontering, UniFi nanoHD AP, Grå, 210 mm, 210 mm, 20,6 mm
UbiquitinanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack WLAN-adgangspunktmontering, Loftbeslag
Hvid, WLAN-adgangspunktmontering, UniFi nanoHD AP, Grå, 210 mm, 210 mm, 20,6 mm
  • Produktgruppe: Netværk
  • Monteringstype: Skrue fastsættelse
  • Monteringstype: Loftbeslag
(kr. 134,00 / Piece)
kr. 402,00
På lager
Sonnet Transceiver
SonnetTransceiver
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 370,00
På lager
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 10G SFP+ LC SR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
  • Enhedstypen: Transceiver
kr. 3.345,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP LC LX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver
Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 1000 MBit/s
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 1.681,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise J9987A netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, 0 - 45 °C, -40 - 70 °C, 0 - 3000 m
Hewlett Packard EnterpriseJ9987A netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, 0 - 45 °C, -40 - 70 °C, 0 - 3000 m
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 24x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 15.829,00
Fås i 6 dage
Ubiquiti UF-MM-10G-20 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
UbiquitiUF-MM-10G-20 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10 GBit/s
  • Grænseflade: SFP +-modul
(kr. 153,94 / Piece)
kr. 3.079,00
Fås i 11 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP LC SX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s, Transceiver
Fiberoptisk, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
  • Enhedstypen: Transceiver
kr. 964,00
Fås i 6 dage
Linksys LACXGLR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver Sølv, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, 10000 m, 1310 nm
LinksysLACXGLR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver
Sølv, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, 10000 m, 1310 nm
  • Enhedstypen: Transceiver
kr. 6.263,00
Fås i 5 dage
Netgear APM408P-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 10 Gigabit Ethernet, 100,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
NetgearAPM408P-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
10 Gigabit Ethernet, 100,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 1000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 8x RJ-45 (LAN) i alt, 8x af POE i stand til
  • Power over Ethernet [PoE]: 8x RJ-45 stik
kr. 8.474,00
Fås i 5 dage
TP-Link TL-SM5110-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
TP-LinkTL-SM5110-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10 GBit/s
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 378,00
Fås i 5 dage
Netgear APM408C-10000S netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul Gigabit Ethernet, 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
NetgearAPM408C-10000S netværk switch-modul Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
Gigabit Ethernet, 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 100 MBit/s, 1000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Forbindelser tilslutning: 8x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 7.380,00
Fås i 5 dage
Netgear APM408F-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 10 Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, 10 Gbit/sek., Netgear M4300
NetgearAPM408F-10000S netværk switch-modul 10 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
10 Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, 10 Gbit/sek., Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: 1000 MBit/s, 10 GBit/s
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 4.382,00
Fås i 5 dage
Netgear APM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 40 Gigabit Ethernet, 40000 Mbit/s, QSFP+, 40 Gbit/sek., Netgear M4300
NetgearAPM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul
40 Gigabit Ethernet, 40000 Mbit/s, QSFP+, 40 Gbit/sek., Netgear M4300
  • Enhedstypen: Forlængelse modul
  • LAN: QSFP+ 40 GBit/s
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 4.422,00
Fås i 5 dage
Zyxel Transceiver
ZyxelTransceiver
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Grænseflade: SFP +-modul
kr. 10.885,00
Fås i 5 dage
Cisco GLC-SX-MMD-C modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
CiscoGLC-SX-MMD-C modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 148,00
Fås i 6 dage
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s, Transceiver 1000 Mbit/s, SFP, 100 m
Hewlett Packard EnterpriseAruba 1G SFP RJ45 T modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s, Transceiver
1000 Mbit/s, SFP, 100 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • Forbindelser tilslutning: 1x RJ-45 (LAN) i alt
  • Grænseflade: Forlængelse modul
kr. 1.407,00
Fås i 6 dage
DeLOCK 86406 kabelsamler, Mount Turkis, 20 stk
DeLOCK86406 kabelsamler, Mount
Turkis, 20 stk
  • Produktgruppe: Netværk
kr. 127,00
Fås i 5 dage
D-Link DEM-QX10Q-LR4 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1331 nm, Transceiver Fiberoptisk, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR4, 10000 m
D-LinkDEM-QX10Q-LR4 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1331 nm, Transceiver
Fiberoptisk, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR4, 10000 m
  • Enhedstypen: Transceiver
  • LAN: QSFP+ 40 GBit/s
  • Grænseflade: SFP modul
kr. 19.125,00
Fås i 6 dage
1-24 fra 86 Resultater