Udvidelses modul

pris: DKK   til DKK 
Beskrivelse: Produkttype
Denne PoE-stand
RJ-45 (LAN) i alt
Beskrivelse: Mærke
LAN
SFP +
SFP
DSL type
Enhedstypen
  • Alle filtre
Visning:
Produkter pr. side: 40 | 80 | 120 | alle
1-40 fra 76 Produkter 1 2
Netgear APM402XL-10000S netværk switch-modul 40 Gigabit Ethernet, Forlængelse modul 40 Gigabit Ethernet, QSFP+, Netgear M4300 Forlængelse modul  QSFP+ 40 GBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 3.415,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
MikroTik S+RJ10 modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+, Transceiver 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Metallic, 1 stk Transceiver    1x RJ-45 (LAN) i alt 
0
Anmeldelser

DKK 437,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Cisco SFP-10G-SR-S-C, Transceiver Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 440,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Netgear AXM763 netværksomformer til medie 10000 Mbit/s, Transceiver 10000 Mbit/s, Ledningsført, 10GE SFP+ Transceiver  10 GBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 2.936,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
TP-Link TX432 Fiber 10000 Mbit/s Intern, Transceiver Intern, Ledningsført, Fiber, 10000 Mbit/s Transceiver  10 GBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 1.352,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Netgear Adapter 10GbE SFP+ netværksswitch komponent, Forlængelse modul 10 Gbit/sek., Ledningsført Forlængelse modul     
0
Anmeldelser

DKK 2.318,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm, Transceiver 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm Transceiver  1000 MBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 3.951,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Netgear AXM765 modul til netværksmodtager Kobber 10000 Mbit/s GBIC, Transceiver Kobber, 10000 Mbit/s, GBIC, SFP+, 30 m, Sølv Transceiver  10 GBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 2.928,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Zyxel SFP10G-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 1310 nm Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 3.464,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Cisco GLC-T= modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s SFP, Transceiver Kobber, 1000 Mbit/s, SFP, 100 m, 1,1 W, 13,7 mm Transceiver  1000 MBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 2.103,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 4 dage Levering imellem on. 09 og fr. 11 december 2
Hewlett Packard Enterprise J9995A netværksswitch Fast Ethernet (10/100) Sølv, Forlængelse modul Fast Ethernet (10/100) Forlængelse modul     
0
Anmeldelser

DKK 14.837,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Cisco SFP-10G-LR= netværksomformer til medie 1310 nm, Transceiver Ledningsført, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 14.630,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Cisco SFP-10G-LR-S= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm, Transceiver Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR Transceiver     
0
Anmeldelser

DKK 8.363,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
Hewlett Packard Enterprise J9988A netværk switch-modul, Forlængelse modul Forlængelse modul  1000 MBit/s   
0
Anmeldelser

DKK 30.794,-*

Varen er på vej og forventes på lager om 2 dage Levering imellem ma. 07 og on. 09 december 2
1-40 fra 76 Produkter 1 2
Alle priser er inklusive moms, plus leveringsomkostninger og levering fee
4
Vores tidligere pris
Sidst set (0)
https://click.alternate.de